Technolog CNC Białystok- pełen etat

Oferta pracy dodana przez: Ewa, w dniu: 2021-08-30

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

TECHNOLOG CNC

Opis stanowiska – zakres obowiązków:

  • Opracowanie, aktualizowanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną w zakresie opisu wyrobu, instrukcji stanowiskowych(rodzajów zadań, wykorzystywanych narzędzi, poziomu obciążenia jednostkowego), wykazu operacji technologicznych, norm materiałowych i wydajnościowych, czasów i kalkulacji jednostkowych
  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych prób technologicznych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych
  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji oraz właściwy dobór narzędzi
  • Bieżący nadzór i kontrola nad przebiegiem procesów technologicznych (monitorowanie zgodności realizacji z planami, zachowanie odpowiedniego poziomu jakości oraz poziomu kosztów)
  • Opracowywanie rozwiązań w zakresie optymalizacji już istniejących procesów technologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem podnoszenia jakości wyrobów oraz obniżania kosztów produkcji.
  • Nadzorowanie wdrożenia nowych linii technologicznych lub modyfikacje już istniejących

Oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego- średniego lub wyższego
  • Doświadczenia w tworzeniu i optymalizacji procesów technologicznych(obróbka skrawaniem CNC- frezowanie 5-osiowe)
  • Doświadczenia zawodowego w programowaniu i modyfikowaniu programów frezarek CNC 5- osiowych
  • Wiedzy zawodowej w zakresie optymalizacji istniejących programów pod względem jakości, wydajności, a także pod kątem użycia narzędzi
  • Rozwiązywania problemów technologicznych
  • Pracy w układach sterowania Haas, Fanuc, OSP
  • Znajomości systemów CAD/CAM- preferowany SolidCam
  • Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego i obsługi narzędzi pomiarowych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zdolności do ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet premiowy
  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Białystok

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 577 101 203

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty