Specjalista ds.rejestracji

Oferta pracy dodana przez: Paulina Zagraba Veronaconsulting, w kategorii: Call Center

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Paulina Zagraba Veronaconsulting, w dniu: 2019-03-18

Pełna treść ogłoszenia:

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko: Konsultant telefoniczny

UWAGA! Nie wymagamy doświadczenia. Wszystkiego nauczysz się u nas biorąc udział w bezpłatnym, 2dniowym szkoleniu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Kontaktujemy się z klientami, w celu zaproszenia ich na bezpłatne spotkania- projekt bez sprzedaży.

Gwarantujemy pracę w dogodnych godzinach - elastyczny grafik w przedziale 8-16:00. W niedziele i święta odpoczywamy

ZAPEWNIAMY:
*Stałą stawkę godzinową min.12,50 netto/h(niezależnie od wyników),
*Realny System Premiowy,
*Pracę w miłym, zgranym zespole,
*Szkolenie wdrażające,

*Pracę przy komputerze w nowoczesnym biurze,
*Wsparcie trenera,
*Benefit w postaci prywatnej opieki medycznej,

Jeśli jesteś osobą zmobilizowaną, masz dobra dykcję, a rozmowa z klientem to dla ciebie przyjemność-  Dołącz do naszego Zespołu i z uśmiechem witaj nowy dzień .

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Białystok

Wynagrodzenie: 2160 netto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 507413940, E-mail: paulina.zagraba@veronaconsulting.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty