Specjalista ds. Zakupów Importowych_BRAND DISTRIBUTION

Oferta pracy dodana przez: D Fudalej Bdgroup, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: D Fudalej Bdgroup, w dniu: 2021-02-10

Pełna treść ogłoszenia:

Specjalista ds. Zakupów Importowych

Białystok, podlaskie

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadać za relacje biznesowe z dostawcami zagranicznymi oraz efektywną współpracę z zespołem sprzedażowym i logistyką. Będziesz poszukiwał wyjątkowych okazji i innowacyjnych produktów w skali globalnej.
  • Pozyskiwanie nowych rynków i dostawców
  • Analiza trendów rynkowych, pozyskiwanie innowacyjnych produktów
  • Zakup towarów na rynkach międzynarodowych
  • Nawiązywanie oraz budowanie relacji z zagranicznymi dostawcami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, zawieranie umów z dostawcami
  • Wsparcie realizacji zamówień i dostaw

Nasze wymagania

  • Sukces w tej roli zależy nie tylko od doświadczenia i umiejętności, ale także od osobistego nastawienia. Jeśli relacje z partnerami biznesowymi dostarczają Ci dużo satysfakcji, jeśli kręci Cię poszukiwanie najlepszych okazji oraz osiąganie rezultatów ta rola jest rola Ciebie.
  • Masz min. 1 rok doświadczenia w pracy jako handlowiec, kierownik stoiska, kupiec (znajomość branży FMCG będzie dodatkowym atutem)
  • Swobodnie komunikujesz się w jęz. angielskim (min. B2) i rosyjskim
  • Lubisz kontakt z ludźmi, masz łatwość budowania relacji z partnerami biznesowymi
  • Masz kreatywne podejście do wyzwań, dostrzegasz szanse tam, gdzie inni widzą problem
  • Potrafisz efektywnie organizować swoją pracę, jesteś samodzielny
  • Czujesz się odpowiedzialny za wyniki swojej pracy, cieszy Cię osiąganie zamierzonych celów
  • Dobrze odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy

To oferujemy

  • Jesteśmy stale rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasz biznes rośnie, niezależnie od kryzysu. Nasza strategia przewiduje dalszy intensywny rozwój biznesu i organizacji. Globalny zasięg i międzynarodowe relacje biznesowe dają wyjątkowe możliwości rozwoju zawodowego, także w naszych oddziałach na rynkach zagranicznych.
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość szybkiej ścieżki rozwoju w strukturach rosnącej organizacji
  • Udział w realizacji strategii globalnego wzrostu, wpływ na innowacje biznesowe
  • Atrakcyjny model wynagradzania
  • Możliwość ciągłego rozwój kompetencji (dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkolenia, wymiana wiedzy)
  • Innowacyjne rozwiązania do pracy grupowej oraz zdalnej
  • Możliwość korzystania z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych (NNW i pakiet medyczny)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty