Specjalista ds. eksportu z językiem hiszpańskim

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Pronar, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Pronar, w dniu: 2023-07-18

Pełna treść ogłoszenia:

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Nasza firma to ponad 3000 zatrudnionych pracowników, 9 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 90 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży.

Specjalista ds. eksportu ze znajomością języka​ hiszpańskiego

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Kontrolowanie realizacji kontraktów, wsparcie procesów logistycznych
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Uczestnictwo w targach i wystawach międzynarodowych (reprezentowanie firmy)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Duża samodzielność w działaniu, energia, zapał do pracy
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie u największego pracodawcy na Podlasiu gwarantującego stabilne zatrudnienie
  • Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym wspartym premią
  • Młody, energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji
  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Narew

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 502721778, E-mail: rekrutacja@pronar.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty