SPAWACZ

Oferta pracy dodana przez: Marta Bondarenko Samasz, w kategorii: Produkcja

SPAWACZ

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Marta Bondarenko Samasz, w dniu: 2021-04-06

SPAWACZ

Pełna treść ogłoszenia:

Miejsce pracy:

Zabłudów (k. Białegostoku)

Opis stanowiska:

  • spawanie metodą MAG zgodnie z rysunkiem technicznym
  • spawanie elementów konstrukcji maszyn
  • przygotowywanie detali pod spawanie
  • prace ślusarskie

Wymagania:

  • uprawnienia spawalnicze
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w spawaniu
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • dodatkowe benefity: darmowy dwudaniowy posiłek, możliwość skorzystania z transportu firmowego, dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki, premie świąteczne

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Zabłudów, białostocki, Podlaskie

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 500696976

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty