Magazynier

Oferta pracy dodana przez: Brand Distribution Group, w dniu: 2021-01-14

Magazynier

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Miejsce pracy: Białystok, Czarna Białostocka
Główne zadania:
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Transport towarów wózkiem widłowym
  • Dbałość o prawidłowy obrót towarów w magazynie
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego
  • Przestrzeganie procedur magazynowych i BHP
  • Inne prace magazynowe
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych - UDT - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad funkcjonowania magazynu
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca pn-pt, godz. 7-16)
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w branży FMCG
  • Dofinansowanie do karty sportowej i możliwość korzystania z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych (NNW i pakiet medyczny)
  • Dostęp do dobrze zaopatrzonej biblioteki firmowej

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Białystok

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty