GEODETA

Oferta pracy dodana przez: J Maksymiuk Pawlica, w kategorii: Budowa / Remonty

GEODETA

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: J Maksymiuk Pawlica, w dniu: 2021-04-20

GEODETA

Pełna treść ogłoszenia:

Firma P.H.U.B. Piotr Pawlica realizuje kompleksowe roboty drogowe na terenie całego kraju.

Obecnie do naszego zespołu realizującego budowę drogi wojewódzkiej DW685 Zabłudów - Nowosady, Biuro Budowy Narew poszukujemy osoby na stanowisko:

GEODETA

Zadania:

- realizacja pomiarów topograficznych, sytuacyjno–wysokościowych, realizacyjnych oraz powykonawczych;

- weryfikacja zgodności wykonywanych prac z obowiązującym projektem;

- wykonywanie obliczeń mas ziemi;

- sporządzanie dokumentacji powykonawczej w postaci zapisów cyfrowych, analogowych oraz graficznych;

- bieżąca współpraca z zespołem inżynierów oraz geodezyjnymi podwykonawcami w celu prawidłowej realizacji projektu.

Oczekiwania:

- wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe,

- minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi budowlanych inwestycji hydrotechnicznych/drogowych;

- znajomość programów do wspomagania projektowania np. AutoCAD i Civil3d oraz programów geodezyjnych;

- umiejętności pracy z zespołem.

Oferujemy atrakcyjne warunki i stabilność zatrudnienia, ciekawą, pełną wyzwań pracę, możliwość rozwoju zawodowego.

Zapewniamy: dietę, zwrot kosztów dojazdu, obiad.

Prosimy o kontakt telefoniczny podając nazwę stanowiska i lokalizację: 517254702

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Narew

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 517254702

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty