Doradca Klienta w kampanii reklamowej "Polska Bezgotówkowa"

Oferta pracy dodana przez: Bialystok Deltacontact, w kategorii: Call Center

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Bialystok Deltacontact, w dniu: 2019-10-24

Doradca Klienta w kampanii reklamowej

Pełna treść ogłoszenia:

Zatrudnimy osoby na stanowisko: Doradcy Klienta.

Twoje zadania:
* telefoniczny kontakt z małymi firmami w celu przedstawienia oferty terminala płatniczego na rok za darmo w ramach kampanii "Polska Bezgotówkowa"

Oferujemy:
* pracę od PN-PT w godz.9-17/10-18
* stałą stawkę godzinową
* prowizje do 45 zł/szt.
* przyjazną atmosferę pracy
* szkolenia wprowadzające, za które płacimy
* kartę Multisport
* dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Oczekujemy od kandydatów:
* komunikatywności
* dobrej dykcji
* umiejętności obsługi komputera
* zaangażowania

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Białystok

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 795483203, E-mail: bialystok@deltacontact.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty