Doradca Klienta d/s przedłużania umów

Oferta pracy dodana przez: Bialystok Deltacontact, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Bialystok Deltacontact, w dniu: 2019-07-08

Pełna treść ogłoszenia:

SZUKASZ CIEKAWEJ PRACY?

           TO WŁAŚCIWE MIEJSCE!

Kim jesteśmy:

Delta Contact Sp. z o.o. lider w branży sprzedaży, obsługi i utrzymania klienta, wyróżniony w konkursie Przedsiębiorstwo na Medal, Gazele Biznesu, Rzetelna firma oraz Mama w Pracy.

Delta Contact Sp. z o.o. z racji swojego ponad 13-to letniego doświadczenia, wie jak przygotować Cię do Pracy i jak sprawić, że będziesz w tym dobry.

Nie bez powodu zostaliśmy nagrodzeni Złotą Słuchawką 2018.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia, wszystkiego nauczysz się u nas biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach.

Wystarczy że jesteś osobą komunikatywną, otwartą, masz miły głos i dobrą dykcję.

                     Doradca ds. przedłużania umów

Kandydacie, jeśli posiadasz:

·   Umiejętność negocjowania

·   Zdolność szybkiego uczenia się

·   Podstawowe umiejętności obsługi komputera

·   Pozytywne nastawienie

A dodatkowo jesteś osobą:

·   Asertywną

·   Zdeterminowaną do pracy i masz dużą motywację

·   Dyspozycyjną

·   O wysokiej kulturze osobistej i językowej

TO ŚWIETNIE BO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE! – APLIKUJ TERAZ!

Twoje Zadania:

· Telefoniczny kontakt tylko i wyłącznie ze STAŁYMI ABONENTAMI znanego dostawcy usług multimedialnych w celu przedłużenia umowy i podniesienia zakresu oferty

Docenimy Twoje zaangażowanie, oferując w zamian:

·    Pracę w systemie zmianowym: poniedziałek - piątek w godz. 10-20, Atrakcyjne wynagrodzenie, stawka do 15,70 zł

  • Atrakcyjny system motywacyjny rozliczany dziennie, Nie określamy górnej granicy premii. Premia rozliczana indywidualnie.

·        Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z ZUS

·        Profesjonalne szkolenie produktowe i z technik sprzedaży

·        Stałe wsparcie „Anioła” (trenera)

·        Konkursy w których możesz wygrać pieniądze lub gadżety firmowe wysokiej jakości

·        Możliwość awansu w strukturach firmy. Kadrę zarządzającą wybieramy tylko spośród Konsultantów

·        Super atmosferę w pracy

Dodatkowo możesz zyskać:

·        Bonus 350zł za polecenie znajomego do pracy,

·        Dofinansowanie opieki medycznej Lux Med,

·        Karta Multisport.

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO TEAMU J

Zapraszamy, aplikuj!

W aplikacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Delta contact Sp. z o.o., Warszawa ul. Komitetu Obrony Robotników 52, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji w Delta Contact Sp. z o. o w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związ-ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Białystok

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 795483203, E-mail: bialystok@deltacontact.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty