Przedstawiciel handlowy

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Asaj, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Asaj, w dniu: 2022-08-30

Pełna treść ogłoszenia:

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy ze stałymi klientami
  • negocjowanie warunków handlowych
  • przygotowanie i monitorowanie ofert sprzedaży
  • realizacja zamówień oraz założonych wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży na stanowisku mobilnym
  • doświadczenie w branży elektrycznej
  • umiejętność budowania i utrzymania kontaktów biznesowych
  • umiejętność budowania relacji z klientami oraz pozyskiwania nowych klientów
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, rodzinnej spółce o polskim kapitale
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonych pracowników
  • szkolenia branżowe
  • elastyczny, nienormowany czas w systemie pracy zdalnej
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, auto służbowe również do użytku prywatnego)

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Białystok

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48693894871, E-mail: kamila.kopec@asaj.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty