MONTER KLIMATYZACJI I POMP CIEPŁA

Oferta pracy dodana przez: ONLY COMFORT, w dniu: 2022-04-25

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukujemy MONTERA KLIMATYZACJI i POMP CIEPŁA
ONLY COMFORT to lokalna firma, która dzięki wysokiej jakości oferowanych usług cieszy się ogromnych zainteresowaniem. Od 3 lat nieustannie poszerzamy swoją ofertę aby stać się jeszcze bardziej dostępnym dla klienta i móc zapewnić kompleksową obsługę, co przekłada się na rosnącą ilość zleceń, dlatego aby móc utrzymać tempo rozwoju potrzebujemy właśnie CIEBIE!
Podstawowe zadania na tym stanowisku:
- montaż oraz uruchamianie pomp ciepła
- dostosowanie instalacji sanitarnej obiektu do montażu pomp ciepła
- wykonywanie instalacji wodno – kanalizacyjnych
- prace hydrauliczne w systemach miedź, PP, PEX, stal i mieszanych
- montaż urządzeń klimatyzacyjnych
- kontrolowanie, obsługa oraz konserwacja instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych
- wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z realizacją
- proste prace elektryczne
- rzetelne prowadzenie dokumentacji związanych z wykonywaną pracą
- przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń
Zatrudniając grono fachowców mamy też pewne wymagania:
- umiejętności instalacyjne/hydrauliczne
- znajomość budowy i funkcjonowania hydrauliki w domach jednorodzinnych
- prawo jazdy kat B – doświadczenie w prowadzeniu busa będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w zakresie hydrauliki, umiejętność lutowania i zgrzewania oraz klimatyzacji
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- dobra organizacja pracy
- doświadczenie w zakresie elektryki i montażu pomp ciepła oraz klimatyzacji – bez tego ani rusz
- uprawnienia UDT F- gaz, SEP kat. E do 1kV
- dokładność (stawiamy na jakość usług), uczciwość i odrobina kultury
W zamian możemy ze swojej strony zaoferować:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na początku umowa zlecenia na okres 2 miesięcy-okres wdrożeniowy)
- stawka zależy od Twojego doświadczenia i umiejętności (jednak chęci też są dość istotne)
- realną możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
- wsparcie merytoryczne i techniczne
- pracę w młodym i doświadczonym zespole
- spotkania integracyjne (atmosfera w pracy też jest ważna)
Realizując kolejne zlecenia stawiamy na jakość wykonywanych usług i współpracy w zespole. Dlatego korporacyjne szeregi to raczej nie nasz cel. Dołączając do zespołu ONLY COMFORT, w którym tworzymy przyjazną atmosferę pracy jesteś nie tylko pracowninkiem ale też kumplem, z którym można pogadać. Chcesz do Nas dołączyć – zapraszamy do kontaktu!
Zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej, mailowo - kadry@onlycomfort.pl bądź pod numerem telefonu 883 082 106.
Jeśli chcesz wysłać zgłoszenie tutaj, nie zapomnij dodać załącznik z CV.
Jeśli chcesz wysłać zgłoszenie tutaj, nie zapomnij dodać załącznik z CV oraz zgodę wobec Only Comfort Kamil Tymiński, z siedzibą w Bielsku Podlaskim, ul. J. Tokarzewicza 14, na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłych rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kadry@onlycomfort.pl.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Białystok

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 883082106, E-mail: kadry@onlycomfort.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty