Młodsza Księgowa

Oferta pracy dodana przez: Brand Distribution Group, w dniu: 2021-01-14

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Twoje zadania:

  • Sprawdzanie pod kątem merytorycznym faktur zakupowych oraz kosztowych
  • Wprowadzanie faktur zakupowych oraz kosztowych do systemu
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych
  • Sporządzanie potrzebnych zestawień i raportów
  • Bieżące wsparcie Działu Księgowości

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki finansowo-księgowe lub pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zainteresowanie tematyką finansów i księgowości
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Dokładność, rzetelność, dobra organizacja czasu pracy

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem w branży FMCG
  • Rozwój kompetencji (możliwość dofinansowania szkoleń i studiów podyplomowych, wymiana wiedzy)
  • Najnowocześniejsze rozwiązania do pracy grupowej oraz zdalnej
  • Możliwość korzystania z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych (NNW i pakiet medyczny)
  • Dostęp do dobrze zaopatrzonej biblioteki firmowej

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Białystok

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: kadry@bdgroup.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty