Elektryk

Oferta pracy dodana przez: Wilczkowojciech, w kategorii: Budowa / Remonty

Elektryk

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Wilczkowojciech, w dniu: 2021-11-05

Pełna treść ogłoszenia:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1) Układanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
2)Montaż tras kablowych - koryta kablowe, drabinki kablowe, rury elektroinstalacyjne
3)Montaż osprzętu elektrycznego
4)Uruchomienia i pomiary elektryczne
WYMAGANIA:
1) Doświadczenie w układaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych
2) Umiejętność czytania projektów technicznych i schematów elektrycznych
3) Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
4) Podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych
5) Dyspozycyjność i rzetelność w pracy
6) Umiejętność pracy w zespole
7) Prawo jazdy kat. B
OFERUJEMY:
1) Umowę o pracę po okresie próbnym
2) Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
3) Premie od realizacji inwestycji
4) Wsparcie merytoryczne
5) Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Białystok, Hajnówka

Wynagrodzenie: 5000 zł - 10000 zł

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 577838554

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty