Agent Celny

Oferta pracy dodana przez: Brand Distribution Group, w dniu: 2021-01-02

Agent Celny

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Star Sirius LTD Sp. z o.o. działa na rynku od 2015 roku. Do swojego zespołu poszukujemy zmotywowanego specjalisty, który weźmie odpowiedzialność za kompleksową obsługę odpraw celnych.

Jeżeli masz energię do działania i moc tworzenia, jesteś przedsiębiorczy/-a i umiesz wyznaczać priorytety, z łatwością odnajdujesz się w pracy zespołowej i chcesz w swojej pracy wykorzystywać języki obce - może jesteś tym kogo szukamy?

Praca odbywa się w Czarnej Białostockiej.

Twoje zadania:

  • przygotowywanie i dokonywanie odpraw celnych eksportowych i importowych
  • wystawianie dokumentów związanych z obrotem towarowym z zagranicą
  • nadzór nad dokumentacją celną i jej archiwizowanie
  • zdobywanie nowych klientów
  • sporządzanie deklaracji INTRASTAT
  • współpraca z Urzędem Celnym, Izbą Przemysłowo-Handlową, Agencjami Celnymi
  • odpowiedzialność za prawidłowe wprowadzanie danych oraz operacji do systemu
  • prowadzenie ewidencji Składu Celnego

Nasze wymagania:

  • Uprawnienia AGENTA CELNEGO - wpis na listę agentów celnych
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji celnej
  • Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego
  • Prawo jazdy kat.B
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość przepisów celnych
  • Otwartość i gotowość do podejmowania wyzwań

Nasza oferta:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Możliwość współpracy z klientami z różnych stron świata
  • Możliwość rozwoju ścieżki zawodowej w nowoczesnej i międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój kompetencji (możliwość dofinansowania szkoleń i studiów podyplomowych, wymiana wiedzy)
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
  • Dostęp do dobrze zaopatrzonej biblioteki firmowej

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Czarna Białostocka

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Email: kadry@bdgroup.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiBiałystok.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty